Hakkımızda - MİSS Halı Yıkama

Hakkımızda

Hakkımızda

Mis Halı Yıkama temizlik firması olarak siz değerli müşterilerimize güvenilir, kaliteli hizmetlerimizi sunmaktayız. Çankırı temizlik hizmet sektörüne girdiğimiz günden bu yana vermiş olduğu hizmet ile siz değerli müşterilerimizin güven ve takdirini kazanmış bulunmaktayız. Teknolojiyi takip ederek kendini yenileyen firmaların ayakta kalabildiği günümüzde bilinmektedir. Bizlerde Mis Halı Yıkama temizlik firması olarak, yenilenen teknolojiyi yakından takip etmekte olup, tam otomatik makinalar ile antibakteriyel temizlik yapmaktadır. Özel dezenfekte havuzlarımız , buharlı yıkama tekniklerimiz, HAV makinalarımız ve uzman personellerimiz tarafından kalite kontrolden geçerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Mis Halı Yıkama temizlik firması, kurulduğu günden bugüne aynı özen ve itina ile kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerine halı yıkamacılığı başta olmak üzere koltuk yıkama,yün yıkama battaniye-yorgan yıkamayerinde halı yıkama hizmeti vermektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile gelişen teknoloji harmanlayıp, ekip ve ekipmanlarını geliştirerek hizmet kalitesini her geçen gün artırmayı hedeflemektedir.

Siz değerli müşterilerimizin hizmet ihtiyaçlarına en kısa zaman sürecinde ihtiyaçlarınıza cevap vererek, uzmanı olduğumuz alanlarda eksiksiz hizmet sunmak için profesyonel kadro ve yeterli ekipmanla hizmet vermektir. Mis Halı Yıkama firması olarak, hizmet kalitesi, müşteri ve çalışan memnuniyeti yaratmadaki kararlılığı, eğitimli ve profesyonel kadrosu, çağdaş altyapısı ve öncü uygulamalarıyla; hizmet sektöründe model oluşturmak ve ilk akla gelen seçkin hizmet sağlayıcılardan biri olmak için sürekli eğitim ve gelişim içerisinde geleceğe emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kaliteli hizmet, zamanında teslimat ve uygun halı fiyatları olmuştur. Halı yıkama da başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan MİS HALI YIKAMA Fabrikası gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir. 

Ücretsiz servisimiz ile dört mevsim 1.sınıf hizmet vermekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. El dokuma halılarınız, kilimleriniz deforma edilmeden ve renkleri birbirine karıştırılmadan bitkisel halı şampuanları ile yıkanmaktadır. Battaniye-yorgan yıkama hizmetimiz özel yorgan makinalarında zarar görmeden yapılmaktadır. 

Kredi kartı ile kapıda ödeme imkanımız başlamıştır.