Yün Yorgan Yıkama - MİSS Halı Yıkama

Yün Yorgan Yıkama

Yün Yorgan Yıkama

Mis Yorgan Yıkama - Yün Yorgan Yıkama

Kış aylarında yoğun şekilde kullanılan yorgan ve battaniyeler, bahar temizliğine geçildiğinde tüm kadınlar için yıkanması tam anlamıyla bir işkence haline dönüşmektedir. Çoğu çamaşır makinasına sığmayan bu ürünler, genelde banyoda küvet içinde yıkanmaya çalışılır ve ıslandığında oldukça ağırlaştığından ötürü kadınların son derece zorlu anlar yaşamasına neden olur. Ancak günümüzde ilerleyen teknoloji sayesinde halı yıkama firmaları bu işlemede çare bulmuş ve sizlerin yorgan ile battaniyelerinizi son sistem makinalarda hijyen kurallarına dikkat ederek tertemiz şekilde yıkayarak tarafınıza teslim etmektedirler.

Bu firmalar arasında uzun bir çalışma geçmişine sahip deneyimli bir firma olan Mis Halı Yıkama ekibi, sizlerin evlerinizden teslim aldığı temizlenecek ürünlerinizi, tüm kirlerinden arındırıp, tertemiz şekilde ve paketlenmiş olarak tekrar evinize teslim etmektedir. 

Yorgan yıkama hizmetimiz’de 20 kg sanayi tipi makinelerimiz kullanılarak yapılır. Yorgan yıkama ve temizleme konusunda uzman ekibimiz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Yorgan ve battaniyeleriniz teker teker ayrı ayrı yıkanır. Yıkama işlemi biten yorgan ve battaniyeler kapalı kurutma alanımıda 3-4 gün içerisinde kurumaktadır paketlenip müşterimize teslim edilmektedir.

 Çankırı'da bulunan Mis halı yıkama fabrikamız sizlere yorgan yıkama, battaniye yıkama, halı yıkama, yün yıkama hizmetleri vermektedir.